Declaraties collega's

Declaraties van collega's lopen via YouForce, deze moeten goed/af gekeurd worden. Er zijn 2 verschillende soorten declaraties:                                                                                                                                                                                              Standaard declaratie deze wordt gelijk verwerkt                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Declaratie Project/Andere kostenplaats loopt door naar HRM.

1. Inloggen Youforce

Via Self Service kom je in het scherm " Te Doen". Hier staan de te verwerken declaraties.

2. Overzicht declaraties

Je komt in onderstaand scherm. Dit is een overzicht met alle openstaande declaraties.

Als je klikt op  {+} kun je de stroom van de declaratie zien, wanneer ingediend, wanneer en door wie is de declaratie getekend.

3. Autorisatie controleren

Je klikt een declaratie aan en dan kom je in onderstaand scherm en als je dan op het "kalendertje" rechts bovenaan drukt dan komt het kleinere scherm te voorschijn en kan je zien wie er eerder al een handeling heeft gedaan in deze declaratie.  Je controleert hier de autorisatie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Ja -> declaratie kan verderop doorgezet worden                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Nee -> declaratie moet verderop retour leidinggevende gestuurd worden

Via Blauw pijltje bij "Bijlagen van andere activiteiten" verschijnen de declaratie + de bijlages van de onderbouwing.                                                                                                                                                                                                                       Controleer of de declaratie conform de Regeling Vergoeding Kosten is.                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Controleer of de declaratie volledig is ingevuld.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Controleer of de onderbouwing compleet is, zijn alle bonnen toegevoegd en komen de bedragen overeen.                                                                                                                                                                                                                                                   Bij alleen kilometers hoeft er geen bijlage bij te zitten. Let wel op er er rekening is gehouden met woon-werkverkeer in dit van toepassing is.

Als alles juist is kan de  decalaratie verderop worden doorgezet. Indien er iets niet juist of onvolledig is kan de declaratie verderop retour leidinggevende gestuurd worden.

5. Standaard declaratie of Declaratie Project/Andere Kostenplaats

Kijk of de juiste keuze is geselecteerd.  Standaard declaratie worden verderop gelijk verwerkt, Declaratie Project/Andere Kostenplaats wordt doorgezet naar gekozen leidinggevende.

6. Controle vinkje alle bijlages toegevoegd?

Alles gecontroleerd? Klik op Verder.   In het volgende scherm verschijnt de declaratie. Hier kun je evt. kleine aanpassing doen.

7. Declaratie juist ingevuld? Klik op {Verder}.

Middels het blauwe pijltje bij "Bijlagen" kan er nog een bijlage toegevoegd worden.                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Selecteer {Ja} indien de bonnen zijn toegevoegd van de betreffende soort kosten.                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Indien alles juist is klik op {verder}

8. Goedkeuren/Retour Leidinggevende/Definitief afkeuren

Kies hier de juiste optie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Let op Definitief afkeuren dan kan er NIKS meer met de declaratie gedaan worden

0 Comments

Add your comment

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.