Hoe wordt een vastgesteld advies gecorrigeerd?

Doel: Soms moet een vastgesteld advies gecorrigeerd worden. In de praktijk zal een correctie mogelijk inhouden dat een berekend Negatief advies omgezet wordt naar een Uitgesteld advies. (Zie werkinstructie: Hoe verwerk je een intrekking Negatief studie advies (BSA)?) Zoals je wellicht gemerkt hebt moet je bij een correctie op een advies een toelichting geven. In de praktijk zal dit iets zijn als: "Besluit examencommissie dd. dd/mm/jj".

Voor wie: Deze werkinstructie is bedoeld voor gebruikers die gerechtigd zijn om studieadviezen in te richten, controleren en uit te brengen.

Ga naar: Student > Studieadvies > BSA (vul jaartal in en kies een advies)

  1. Zoek het Advies dat gecorrigeerd moet worden.
  2. Ga naar Uitgebrachte adviezen.
  3. Zoek de student op, waarvan het advies gecorrigeerd moet worden. Het is mogelijk de correctie voor meerdere studenten tegelijk uit te voeren.
  4. Ga naar Correctie advies,  kies uit de lijst van waarden het nieuwe gecorrigeerde advies.
  5. Leg het besluit van de examencommissie vast. Selecteer de reden, de datum van het genomen besluit en de medewerker van de examencommissie die dit besluit heeft genomen.  Je kan een aangehouden advies een houdbaarheidsdatum geven.
  6. Klik op de knop [Opslaan].
  7. Je krijgt een waarschuwing dat het advies al vastgesteld is. Klik op "Waarschuwingen negeren" om het advies definitief te corrigeren.

Individuele correctie van het BSA advies

Om een individuele correctie op het BSA advies te kunnen maken wordt het volgende gedaan:

  1. Ga naar menu 2.1 (Student -> Studentgegevens).
  2. Kies de student waarvoor de correctie gemaakt wordt.
  3. Ga naar Studieadvies -> Studieadvies.
  4. Ga naar Correctie advies, kies uit de lijst van waarden het gecorrigeerde advies.
  5. Leg het besluit van de examencommissie vast. Selecteer de reden, de datum van het genomen besluit, en de medewerker van de examencommissie die dit besluit heeft genomen.
  6. Klik op de knop [Opslaan].

0 Comments

Add your comment

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.